Офіційний сайт Mark Ryden в Україні
Безкоштовна кур'єрська доставка замовлень по Україні від 1700 грн

Рюкзаки з зовнішнім USB портом

  • Сортувати
Показано з 1 по 98 із 98 (1 сторінок)

Рюкзаки Mark Ryden з USB-роз'ємом - це відмінне рішення для тих, хто активно користується в дорозі смартфоном. Він дозволяє легко і безпечно заряджати гаджет в дорозі. Свій powerbank ви ховаєте в кишеню основного відділення і під'єднуєте його через шнур (йде в комплекті з рюкзаком) до внутрішньої сторони USB-порту.

Закриваєте рюкзак. Усе. Тепер через зовнішній USB-роз'єм, який знаходиться на бічній стороні рюкзака, в будь-який момент підключаєте смартфон вашим звичайним шнуром для зарядки. І продовжуєте читати месенджери, перевіряти пошту, гортати стрічку соцмереж, робити і завантажувати знімки, проходити ігри і т.д.

Коли ви їдете в метро, автобусі чи поїзді, йдете по жвавій вулиці або гуляєте в парку, такий спосіб зарядки зручний і безпечний. По-перше, не потрібно носити в руках разом зі смартфоном powerbank. По-друге, він дозволяє тримати рюкзак ЗАКРИТИМ і навіть не знімати його зі спини. Ви неодмінно оціните цей технологічний елемент рюкзаків від Mark Ryden. Адже він зробить вашу повсякденне життя ще трохи комфортніше.

×