Офіційний фірмовий магазин MARK RYDEN в Україні                                                                                                                              Ми працюємо! Замовлення приймаються на сайті та за телефоном (068) 301-01-04                                                                                                                              Купуйте рюкзак або сумку комплектом із парасолькою та отримайте знижку - 100 грн                                                                                                                              Купуючи будь-який рюкзак з LED екраном Power Bank 5000mAh з лампою в подарунок!                                                                                                                              Замовлення оформлені до 16:00, відправляються до Вас у той же день                                                                                                                             Виконуємо корпоративні замовлення із брендуванням продукції вашим логотипом

Дорожні сумки Mark Ryden

Збираючись кудись з'їздити на вихідні або вирушаючи в тривалу подорож в далекі країни, ми завжди беремо з собою багаж. Його конфігурація і обсяг залежить від мети і тривалості поїздки, тієї кількості речей, яким ми звикли обходиться. Ми можемо взяти або одну дорожню сумку, або рюкзак, або валізу, або все це разом.  У будь-якому випадку хороша містка сумка повинна бути в арсеналі кожного мандрівника, адже цей аксесуар універсальний і підходить не тільки для будь-яких поїздок, але і, наприклад, для походів в спортзал (а ось спортзал, навпаки, не завжди може ефективно послужити в якості дорожньої, але про це пізніше). Тому давайте визначимося які критерії найбільш важливі при виборі такого типу вироби.

Почніть з вибору розміру. Є великі екземпляри (60-100 л), які підходять для любителів інтенсивного шопінгу. Середні моделі (35-60 л) також місткі, менш великовагові і при цьому більш універсальні. Маленькі (15-35 л) – вибирають для дітей, вони також ідеальні для ручної поклажі, для невеликих поїздок на уїк-енд. 

Більшість сумок для подорожей мають м'яку верхню частину і тверде дно. Це обумовлено тим, що таким чином, легко регулювати її обсяг і заповненість, але при цьому аксесуар все одно буде тримати форму і речі всередині будуть захищені.

Матеріал, з якого виготовлена якісна сумка для поїздок, (така як у Mark Ryden, Muzee і Mazzy Star) повинен бути, по-перше, міцним. Щоб в дорозі не стався сюрприз з порваною боковиною, який може обернуться не просто конфузом, а реальною проблемою, так як через дірку може вивалиться і загубитися частина багажу. Зверніть увагу також на якість швів в місцях з'єднання сторін і в місцях кріплення лямок, фіксаторів. Всім відома прислів'я про валізу без ручки цілком актуальна і щодо сумки. 

Ідеально, якщо переноска зроблена з вологонепроникного матеріалу або тканини з вологозахисним просоченням. Навіть якщо синоптики прогнозують сонячну погоду, вони, як відомо, можуть помилятися. І ціною цієї помилки можуть стати намоклі або зовсім зіпсовані речі разом з вашим настроєм. До того ж такий виріб менше брудниться і його легко очистити звичайною вологою серветкою, що збереже її гідний вигляд, та й ваш образ в цілому.

Подивіться на ручки і довгу плечову лямку. Перші повинні легко розташовуватися в одній руці і при цьому мати зручний хват, щоб краю не впивалися в шкіру, навіть якщо доведеться нести аксесуар наповнений під зав'язку. Лямка ж повинна мати регульовану довжину, а м'який наплічник забезпечить вам більший комфорт в дорозі.

Добре також, якщо в сумці багато кишень і відділень. Причому, як зовнішніх, так і внутрішніх, і потаємних для цінних речей.  Зовнішні знадобляться для дрібниць, які потрібні завжди під рукою (по типу тих же серветок), а внутрішні допоможуть вам акуратно розкласти ваші речі і не доведеться переривати один загальний відділ догори дном, щоб знайти те, що ви шукайте. Зверніть увагу як грамотно організовано внутрішній простір у виробах брендів Mark Ryden і Mazzy Star. У них передбачені також м'які відділи під техніку – лептоп або планшет, адже зараз мало хто подорожує без цих гаджетів. Під терміном "потайна кишеня «мається на увазі» замасковане" відділення, яке не кидається в очі при побіжному погляді, там зручно перевозити документи та інші цінні речі.

Всі ці критерії застосовні і при виборі спортивних сумок. Хоча часто вони простіше, ніж ті, що призначені для подорожей. Тобто зшиті з менш міцного матеріалу і мають лише одне велике відділення з додатковою кишенею.

×