Ми працюємо! Замовляйте онлайн або за телефоном
Ми переможемо! Все буде Україна!

Гарантія та повернення

Гарантійний термін на всю продукцію нашого інтернет-магазину складає 90 днів. Термін гарантії на всі вироби обчислюється з моменту заповнення гарантійного талона. У разі виявлення виробничих дефектів впродовж гарантійного терміну Продавець зобов'язується відремонтувати або на власний розсуд замінити виріб на аналогічний. Гарантійний ремонт виконується впродовж 14 робочих днів. Доставку виробу для гарантійного ремонту покупець здійснює за свій рахунок. Будь ласка, дбайливо ставтеся до експлуатації свого виробу, оскільки це забезпечить збереження його зовнішнього вигляду і функціональних властивостей впродовж тривалого часу.

При намоканні виробу сушку потрібно проводити при кімнатній температурі, ретельно його розправивши і підвисівши. Неприпустимо сушити вироби у безпосередній близькості від джерел тепла і відкритого вогню.

Незначні забруднення на виробах віддаляються за допомогою щітки або чистої сухої ганчірки. Чищення виробів рекомендується проводити за допомогою вологої м'якої тканини.

Неприпустимо застібати блискавку на переповненій сумці з докладанням зусилля. Допустиме навантаження для міських сумок і рюкзаків - 5 кг. На дефекти, що виникли через недотримання правил по догляду та експлуатації виробу, гарантія не поширюється. З питань гарантійного ремонту Ви можете звернутися за всіма контактами вказаним на нашому сайті mark-ryden.com.ua

Повернення та обмін:

При здійсненні доставки покупець без пояснення причин має право відмовитися від придбання виробу, але при цьому вартість доставки оплачується покупцем. Покупець після придбання виробу має можливість впродовж 14 днів повернути виріб (при збереженні упаковки і ярликів). При поверненні виробу вартість доставки буде утримана з покупця, повернення товару покупець здійснює самостійно. Після придбання виробу покупець також має право впродовж 14 днів обміняти товар на подібний виріб (при збереженні упаковки і ярликів). З питань обміну або повернення товару Ви можете звернутися за всіма контактами вказаним на нашому сайті mark-ryden.com.ua

×