Доставка і оплата

Доставка по Україні

Ми цінуємо свій та ваш час, тому відправляємо товар тільки компанією-перевізником, яка швидко обслуговує клієнтів. Тому більшість відправок виконуються через "Нову Пошту". По особливому бажанню клієнтів можлива відправка "Інтаймом". Відправок через "Укрпошту" через зазначену причину поки що немає.

При оформленні замовлення до 16.00 з понеділка по п'ятницю, товар вирушає до вас того ж дня. Замовлення, зроблене після 16.00, - відправляємо наступного дня. В суботу обробка і відправка проводиться до 13.00. Зазвичай товар після відправки доставляється вже наступного дня (окрім неділі) у відділення компанії-перевізника в обласних центрах і великих містах.

Ми виконуємо доставку товарів компаніями перевізниками Нова Пошта та Інтайм в усі міста України, зокрема Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий ріг, Миколаїв, Маріуполь, Макіївка, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Горловка, Житомир, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Хмельницький, Рівне, Чернівці, Кременчук, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Біла церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Ужгород, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Ізмаїл та інші.

Способи оплати

Ви можете сплатити товар в нашому інтернет-магазині будь-яким із зручних вам способів:

Нова пошта - Післяплата
Отримуєте товар, оглядаєте його, і тільки потім сплачуєте

На ПриватБанк - передплата на картку Приватбанку
Переказ можливо зробити в будь-якому відделенні Приватбанку, а також через Приват24

Зробити замовлення можно цілодобово:

  • Через форму на сайті
  • В Direct нашого профілю Instagram
  • Відправивши повідомлення нашій сторінці FaceBook
  • По телефону

Дзвінки за телефонами: +38 (068) 301-0104, +38 (095) 301-01-04, +38 (063) 301-01-04 приймаються с 9.00 до 19.00 з понеділка по суботу.