Mark Ryden Офіційний сайт в Україні

РЮКЗАК MARK RYDEN PANZER MR6768 Anti-Theft

Рюкзак MARK RYDEN PANZER MR6768 "Anti-Theft"

Назва «Panzer» перекладається з німецької мови, як «броня». Це одна з найефектніших нових моделей рюкзаків від Mark Ryden. Причому Panzer не тільки виглядає стильним каркасним рюкзаком-панциром, він реально захищає ваші речі, немов надійна броня.

Висока якість матеріалів і фурнітури, відчувається з першого дотику. Він виготовлений з водонепроникними матеріалу, закривається на приховані блискавки, які зверху фіксуються на кодовий замок. Усередині обшивки, крім м'яких шарів пом'якшуючих удари, вшиті міцні поліпропіленові пластини, що не поріжеш бритвою або ножем.

Безліч функціональних, спеціальних відділень допоможуть підтримувати порядок в рюкзаку, адже у всього буде своє зручне місце.

В наявності в чорному і чорно-сірому кольорі.

Детальніше ...


Видео обзор рюкзака Panzer
Mark Ryden

Девіз компанії Mark Ryden - «Якість і технології в кожній деталі». Наша продукція створена, щоб ваші поїздки, будь то щоденні переміщення по місту або далекі подорожі в інші країни, були максимально комфортні. Наша команда постійно працює над тим, щоб ви отримували справжнє задоволення, використовуючи вироби Mark Ryden. І, треба визнати, ми в цьому досягли успіху.

Mark-ryden.com.ua - офіційний інтернет-магазин компанії Mark Ryden в Україні. У нас ви гарантовано зможете придбати тільки оригінальні вироби з кращої в Україні ціною.