Официальный сайт производителя Mark Ryden
Бесплатная курьерская доставка заказов по Украине от 1500 грн

Рюкзак Mark Ryden Rock MR9405

Mark Ryden Офіційний сайт в Україні

Марк Райден - Бренд для стильних і ділових чоловіків!

Функціональний та стильний дизайн рюкзаків Mark Ryden розроблявся для повсякденного використання в місті поїздок на роботу, навчання або прогулянок. Ергономіка рюкзаків продумана до найменших подробиць і враховує різноманітні запити міського жителя. Стійкі до зовнішнього впливу, матеріали рюкзаків дозволять Вам відчувати себе комфортно в будь-яких ситуаціях і бути впевненим у збереженні речей.

Новинки

РЮКЗАК MARK RYDEN PANZER MR6768 Антивор
Рюкзак MARK RYDEN PANZER MR6768 "Anti-Theft"

Назва «Panzer» перекладається з німецької мови, як «броня». Це одна з найефектніших нових моделей рюкзаків від Mark Ryden. Причому Panzer не тільки виглядає стильним каркасним рюкзаком-панциром, він реально захищає ваші речі, немов надійна броня.

Висока якість матеріалів і фурнітури, відчувається з першого дотику. Він виготовлений з водонепроникними матеріалу, закривається на приховані блискавки, які зверху фіксуються на кодовий замок. Усередині обшивки, крім м'яких шарів пом'якшуючих удари, вшиті міцні поліпропіленові пластини, що не поріжеш бритвою або ножем.

Безліч функціональних, спеціальних відділень допоможуть підтримувати порядок в рюкзаку, адже у всього буде своє зручне місце.

В наявності в чорному і чорно-сірому кольорі.

Детальніше ...

Девіз компанії Mark Ryden - «Якість і технології в кожній деталі». Наша продукція створена, щоб ваші поїздки, будь то щоденні переміщення по місту або далекі подорожі в інші країни, були максимально комфортні. Наша команда постійно працює над тим, щоб ви отримували справжнє задоволення, використовуючи вироби Mark Ryden. І, треба визнати, ми в цьому досягли успіху.

Mark-ryden.com.ua - офіційний інтернет-магазин компанії Mark Ryden в Україні. У нас ви гарантовано зможете придбати тільки оригінальні вироби з кращої в Україні ціною.