Офіційний сайт Mark Ryden в Україні
Безкоштовна кур'єрська доставка замовлень по Україні від 1700 грн

Рюкзаки з LED дисплеєм

Mark Ryden Pixel - це рюкзак на кожен день, який ніколи не набридає!

Ви можете створювати картинки, гифки, написи, завантажувати їх з галереї готових матеріалів або завантажувати з інтернету. Можна використовувати графічні комбінації з тексту, фото, символів, анімацію. У додатку на смартфоні можна налаштовувати яскравість, частоту зміни зображень і задавати інші параметри з управління дисплеєм рюкзака.

Корпус рюкзака можна вибрати в чорному, жовтому, сірому, рожевому або блакитному кольорі. Він зроблений з вологозахисного зносостійкого матеріалу, який надійно захищає вміст рюкзака. Портфель місткий і дуже легкий - всього 812 грамів.

Такий рюкзак комфортно носити на будь-який одяг, в спеку і в холод.

1. Складно вибрати доньці рюкзак з улюбленим героєм?

Купити Ельзу ... .куколку ЛОЛ ... а може все таки Единорожки? А завтра вона побачить новий "улюблений назавжди" фільм і захоче вже нового персонажа? На рюкзак від Mark Ryden з led-дисплеєм можна хоч кожен день ставити нове зображення і він завжди буде цікавий дитині!
Led-екран розширює рамки використання такої звичної речі як рюкзак. Він допомагає розвивати творче мислення, фантазію, дозволяє образно висловлювати свої думки і інтереси.

2. Син захоплюється футболом або любить битися в онлайн-ігри?

Йому подобаються герої MARVEL або Зоряних воєн? У нього є улюблена група чи канал на Youtube? Дозвольте йому навчиться образно передавати свої інтереси, думки, виявляти свою індивідуальність за допомогою рюкзака від Mark Ryden. Для led-дисплея рюкзака він може створювати картинки, анімацію, написи, завантажувати їх з галереї або завантажувати з інтернету. З рюкзаком, який може точно передати твій настрій і інтереси навіть у школу будеш ходити з великим задоволенням!

3. Хочете щоб дитина навчилася проявляти свою індивідуальність?

Міг образно висловлювати свої думки і інтереси? Розвивав творче мислення і з великим задоволенням ходив в школу? Нова модель від Mark Ryden c лід-екраном розширює рамки використання такої звичної речі як рюкзак.

4. Їздите на велосипеді або електроскутері і переживаєте про безпеку на дорозі?

Страшно відпускати дитину в школу, тому що йому потрібно переходити дорогу з великим трафіком? Рюкзак від Mark Ryden з Led-екраном зробить вас більш помітним в транспортному потоці, особливо в темний час доби. Досить встановити на монітор рюкзака миготливу картинку, наприклад, з червоним трикутником і ви однозначно будете привертати увагу учасників дорожнього руху.

×