Офіційний фірмовий магазин MARK RYDEN в Україні                                                                                                                              Ми працюємо! Замовлення приймаються на сайті та за телефоном (068) 301-01-04                                                                                                                              Купуйте рюкзак або сумку комплектом із парасолькою та отримайте знижку - 100 грн                                                                                                                              Купуючи будь-який рюкзак з LED екраном Power Bank 5000mAh з лампою в подарунок!                                                                                                                              Замовлення оформлені до 16:00, відправляються до Вас у той же день                                                                                                                             Виконуємо корпоративні замовлення із брендуванням продукції вашим логотипом

Повербанки та зарядні станції

Повербанки та портативні зарядні станції віднині стали невід’ємною частиною життя українців. Точніше більшість з нас і раніше у дорозі користувалися паувебанками для зарядки смартфонів та дрібних гаджетів, адже саме це і було їх початкове призначення. А от зарядні станції донедавна були менш розповсюдженні і цікавили здебільшого лише затятих мандрівників, рибалок чи мисливців. Коротше тих, хто полюбляв завіятися на природу, подалі від електрифікованої цивілізації.

Просто для дому, квартири, офісу люди купляли зарядні станції зрідка. Адже коштують вони чималенько. Тож вважалось, що простоювати їм місяцями десь у коморі в очікуванні аварійного відключення електроенергії було не дуже раціонально. В минулому житті. Після повномасштабного вторгнення, коли ворог почав атакувати нашу критичну інфраструктуру, аварійне чи планове погодинне відключення електроенергії, на жаль, стало для кожного повсякденністю. Тож українці і почали шукати альтернативні автономні джерела електроживлення. Сподіваємося, після нашої перемоги ці джерела знову почнуть виконувати лише своє початкове призначення – забезпечувати роботу електроприладів десь вдалині від електрифікованих приміщень та інфраструктури. Але відтепер кожен буде розуміти важливість мати такий пристрій на будь-який випадок. Тож працюємо на пришвидшення нашої перемоги, та забезпечуємо себе та своїх близьких засобами для підтримання нормальної життєдіяльності в будь-яких умовах.

Як обрати повербанк

Powerbank призначений для зарядки невеликих малопотужних гаджетів – смартфону, планшету, годинника, навушників тощо. Тобто тих, що працюють зі струмом у 1-2A. Найоптимальніша ємкість для повербанку – це 10 тисяч mAh. «Десятка» вважається «золотим стандартом» по співвідношенню корисний потенціал-вага. Адже як ви, мабуть, знаєте - від ємкості залежить і вага пристрою. Наприклад, батарея у 20 тис mAh зарядить гаджети кілька разів, але її вже відчутно важко носити повсякдень в сумці чи рюкзаку. «П’ятірку» транспортувати легко, але її вистачить, щоб зарядити смартфон один-півтора рази. 

Тож ми рекомендуємо брати батарею на 5000 mAh в тому випадку, якщо вона призначена для частого транспортування та довгої роботи малопотужного приладу. Наприклад, екрану у Led-рюкзаку. Або Led-лампи. На додаток у вас завжди буде можливість екстрено підживити смартфон. В цьому плані дуже корисними будуть багатофункціональні пристрої від українського бренду Sobi ліхтарик-повербанк-настільна лампа, що забезпечують багатогодинне освітлення та можуть працювати як зовнішній акумулятор. 

По-друге, слід орієнтуватись на якість виробу. З яких матеріалів, як зібраний пристрій, якість батареї (кількість циклів підзарядки без значного зниження ємкості). В цьому плані ви можете бути впевнені, що пристрої, придбані у нас, відповідають всім заявленим характеристикам, ретельно зібрані і надійно будуть вам слугувати.

Як обрати портативну зарядну станцію

Тут алгоритм вибору дуже схожий на повербанки (по суті ж станція, то і є дуже ємкий паувербанк), але є нюанси.

Перш за все треба визначитись з необхідною потужністю. Якщо ви шукаєте станцію для використання у домі чи у квартирі, тобто не плануєте її часто кудись транспортувати, то проблема ваги пристрою вже не настільки важлива. Тож можна обирати найпотужнішу, хоч і найважчу? І спокійно користуватися будь-якими електроприладами довгий час? Так. Але виникає питання ціни, яка збільшується майже пропорційно із збільшенням потужності. До того ж менш потужна станція сама зазвичай заряджається швидше, і її, наприклад, легше буде донести до авто, щоб ввімкнути у прикурювач, чи відвезти на підзарядку у сусідній район, де електропостачання вже відновили на відміну від вашого кварталу, в якому світла немає другу добу.

Тож спочатку порахуйте які прилади вам необхідні під час відключень світла і скільки енергії вони поглинають. Якщо це лише ноутбук та роутер для віддаленої роботи, то станції у 600W вам цілком вистачить на робочий день. Треба підживлювати як мінімум два потужних прилади одночасно?  Шукайте пристрій с більшою кількістю Ватт. В цілому такі автономні акумулятори можуть забезпечити роботу будь-яких домашніх електроприладів, включаючи опалювальні котли, холодильники, морозильники, бойлери та інше. Багато хто примудряється під’єднати до станції всю електросистему квартири чи дому. Але у цьому способі можуть бути свої небезпечні моменти, про які ми поговоримо нижче.

Щодо якості, то слід звернути увагу на матеріали, саму батарею, зборку, доступність сервісного обслуговування. Щоб  не сталося, що купили пристрій, а через місяць-два щось він почав гірше тримати батарею,  гірше заряджати або й зовсім зламався. 

Український бренд Sobi виготовляє зарядні станції, що значно потужніші у кожному з сегментів, дешевше ніж Ecoflow та Bluetti, і при цьому мають:

  1. Надвитривалу батарею. Наші акумулятори витримують 3 000 циклів зарядки перш ніж знизити свою ємкість на 20 відсотків від початкової.
  2. Міцний корпус ретельно зібраний з якісних надійних матеріалів.
  3. Великий Led-екран з зрозумілою і необхідною індикацією і показниками.
  4. Декілька варіантів потужності з відповідною кількістю вихідних роз’ємів (від розеток до надшвидкісних TypeC).
  5. Чотири пособи зарядки: від електромережі (через розетку та Type C), від автомобільного акумулятора, від сонячних панелей та комбінований.
  6. Гарантію у 2 роки. Окрім гарантійного є й позагарнтійне сервісне обслуговування, якщо виникла така необхідність.

Як уникнути помилок, щоб зарядна станція слугувала довго?

Найголовніше – читайте інструкцію! Хоча керування зарядною станцією дуже  просте та інтуїтивно зрозуміле, виділить час на вивчення мануалки. Якщо будете чітко дотримуватись написаного там, то якісний пристрій буде слугувати вам роками без жодних осічок. Там у подробицях вказано як користуватися безпечно, які сумарні показники для приєднаних приладів допустимі та багато іншої інформації. Якщо ж ви вирішили зайнятися самодіяльністю і підключити, наприклад, станцію на всю електросистему квартири чи приватного будинка, то треба спочатку добре вивчити це питання, придбати необхідні запобіжники, а не напряму вмикати все в автомат через дріт «виделка-виделка», надивившись блогерів з ТікТоку. Більшість спалених станцій потрапили на позагарнтійний ремонт (а спалена зустрічним струмом станція, це звісно не гарантійний випадок) саме після таких маніпуляцій.

В підсумку знову нагадаємо, що хоч таки пристрої є суперактуальні у нинішній час, вони розроблялися під мирне життя. Тож бажаємо швидше зустріти перемогу і перейти на користування за призначенням. 

×