Офіційний сайт Mark Ryden в Україні
Безкоштовна кур'єрська доставка замовлень по Україні від 1700 грн

Чоловічі рюкзаки

Показано з 1 по 106 із 106 (1 сторінок)

Міський чоловічий рюкзак, мабуть, сама універсальний варіант бекпека. Адже серед усього різноманіття різновидів цієї переноски, саме ця версія використовується нами найчастіше. Він прикриває нашу спину кожен день під час поїздок на навчання або роботу, ми часто беремо його на прогулянки. І навіть в подорож, як ручну поклажу, найчастіше хочеться взяти звичний бекпек на додаток до багажу. Не дивно, що в мережі повно мемів про хлопців, чиїм незмінним супутником від світанку до заходу стає улюблений рюкзак. Хіба що в ліжко його не беруть. Думаєте це перебільшення? Так у вас, напевно, просто не було ще справжнього рюкзака Mark Ryden

Навіть якщо відкинути жарти в сторону, стає очевидним, що вибір стоїть вироби з лямками - справа відповідальна і багато в чому визначає ваш настрій протягом дня. Адже який настрій може бути у людини, якщо йому в спину постійно впирається якийсь незграбний предмет з надр Пека, або постійно сповзає лямка, або потрібно по кілька разів діставати з незручного кишені картку-гаманець-ноут-інше. Загалом рюкзаки для хлопчиків мають велике значення і зараз розповімо, як же знайти для себе гідний екземпляр, який стане вашим супутником на найближчі кілька років.

По-перше, виріб повинен бути надійним. Вибирати рюкзак на десятиліття, не має великого сенсу. Хоча б тому, що через десяток років він і виглядати буде відповідно, і втратить актуальність за формою, і за функціоналом буде недотягувати (хто його знає, що за новомодні гаджети потрібно буде носити в той час), та й коштувати буде космічних грошей. Але і розповзаються шви і тканину через три місяці, зламані змійки або відірвана лямка вас явно не обрадує. Фірмовий рюкзак Mark Ryden шиється з міцних, технологічних матеріалів, які витримують серйозне навантаження і строго виконують покладені на них обов'язки. Зовнішні матеріали захищають речі від вологи і пошкоджень, а внутрішні від подряпин і тертя. Також ми використовуємо надійну фурнітуру, підбираючи її чітко за цільовим призначенням.

По-друге, він, звичайно, повинен бути зручним. Тобто мати широкі щільні лямки, ортопедичну спинку, бажано з мембранними вставками. Останні не дозволяють зісковзувати бекпеку зі спини і не створюють парниковий ефект влітку, коли ви надягаєте рюкзак прямо на футболку. До зручності ми відносимо також правильну організацію внутрішніх і зовнішніх відділень і кишень. Ваші речі будуть лежати на своїх місцях, в повному порядку і їх зручно буде витягувати і закладати назад. Ще ми додаємо такі корисні речі, як зовнішній USB-порт, плащ дощовик або Антизлодій-системи у вигляді кодових замків, подвійних блискавок, потаємних кишень.

По-третє, молодіжний чоловічий рюкзак повинен круто виглядати. Бекпек, що не відповідає вашому стилю, здатний безжально погубити навіть наймодніший лук, а стильний екземпляр на оборот доповнить образ свого власника. З питань стилю у дизайнерів Марк Райден можна брати майстеркласи, так що сміливо можете вибирати будь-яку вподобану модель з нашої лінійки і бути впевненим, що вона зараз актуальна і, завдяки лаконічності, буде такою ще довго.

До речі, в нашому арсеналі також є чоловічі сумки, рюкзаки через плече і з однією лямкою. Вони будуть особливо корисні для любителів гарячих трендів, а також тих, хто не носить з собою багато речей. Але в ідеалі, в кожному чоловічому гардеробі повинні бути обидва варіанти – класичний і однолямковий.

×