Офіційний фірмовий магазин MARK RYDEN в Україні                                                                                                                              Ми працюємо! Замовлення приймаються на сайті та за телефоном (068) 301-01-04                                                                                                                              Купуйте рюкзак або сумку комплектом із парасолькою та отримайте знижку - 100 грн                                                                                                                              Купуючи будь-який рюкзак з LED екраном Power Bank 5000mAh з лампою в подарунок!                                                                                                                              Замовлення оформлені до 16:00, відправляються до Вас у той же день                                                                                                                             Виконуємо корпоративні замовлення із брендуванням продукції вашим логотипом

Рюкзаки для ноутбука до 15.6" дюймів

Рюкзаки 2

 • Колір:
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Місткість:
  0
  0
  0
  0
 • Матеріал
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Діагональ ноутбука:
  0
  0
 • Ціна
  -
Показано з 1 по 68 із 68

Міський рюкзак з відділенням під ноутбук 15,6 дюймів - це найзручніший варіант перенесення ноутбука. Без перебільшень. По-перше, окрім самого лэптопа ви можете скласти туди усі інші речі, які носите з собою. По-друге, на спині ноут носити, звичайно, легше, ніж у сумці, а руки у вас залишаються вільними. По-третє, наявність дорогої оргтехніки не привертає уваги зловмисників, оскільки не видно з чого складається вміст рюкзака. По-четверте, такий тип перенесення чудово захищає гаджети, як від механічних ушкоджень (ударів, придавлень, вологи у разі дощу), так і від тих же кишенькових злодіїв. Оскільки більшість рюкзаків Mark Ryden мають елементи захисту від крадіїв у вигляді прихованих блискавок, кодових замків, пластин, що не прорізаються, або конструкційних особливостей, що роблять проблематичним доступ сторонніх до відділення з ноутбуком.

Недивно, що рюкзаки для ноутбука 15 дюймів є найбільшою лінійкою товарів в асортименті бренду Mark Ryden. Ви легко зможете знайти у нас рюкзак, який відповідає вашим вимогам щодо вигляду та функціональності. Адже наші дизайнери розробляють моделі в різних стилях з урахуванням трендовых напрямів, а технологи контролюють застосування сучасних розробок і ергономіку кожної моделі. Вибирайте свою і насолоджуйтеся щоденним комфортом з рюкзаком Mark Ryden.

Як вибрати рюкзак для ноутбука 15,6"

Перш ніж купити рюкзак для ноутбука 15,6" дюймів, рекомендуємо вам звернути увагу на декілька моментів, які допоможуть вам переконається, що ваш вибір правильний.

1. Спеціальна кишеня під ноутбук - для того, щоб ваша техніка завжди залишалася цілою та неушкодженою, вона не повинна бовтатися по всьому внутрішньому простору рюкзака. Для неї має бути своє відділення, яке надійно фіксує її в одному місці і не дозволяє торкатися до інших предметів усередині. Кишеня повинна мати верхній фіксатор або бути досить глибокою, щоб ноутбук з неї не випадав. Кишеня повинна мати внутрішній м'який шар, який захищає гаджет від ударів. Тканина, з якого вона виготовлена, може бути або гладкою, або м'якою велюровою. Але головне, не шорсткою, щоб вона не дряпала поверхню лептопа, коли ви його укладаєте або дістаєте.

2. Розташування кишені - "Правильне" відділення під ноутбук завжди знаходиться біля спинки. Оскільки швидше за все саме лептоп буде найважчим предметом в рюкзаку, то таке розташування дозволить збалансувати вагу вмісту. Це "розвантажить" ваші плечі і спину, такий рюкзак носити набагато легше. Крім того, сторонньому буде дуже проблематично потайки дістати з дальнього відділення ноут, навіть за наявності твердої ортопедичної спинки.

3. Зовнішня тканина - щоб раптовий дощ або віпадкова пролита рідина не перетворилися на фінальний акорд в житті вашого ноутбука, обирайте рюкзак з вологозахисної тканини. Краплі, не вбираючись, буквально стікають по ній. Але хочемо звернути вашу увагу на те, що не варто переоцінювати водовідштовхувальні властивості більшості таких тканин. Вони, звичайно, не дозволять намокнути вмісту поки шукаєте укриття від зливи, але якщо ви годинами будете знаходитись під струменями води, або поставите переноску в калюжу, то через якийсь час рюкзак все ж може набрати вологу. Навіть якщо виріб повністю виконаний з мегаводозахищенного вініла, то при тривалому контакті вода знайде лазівку, наприклад, через шов блискавки. Загалом в дощ з такими рюкзаками потрапляти можна, але краще не ризикувати, влаштовуючи їм надмірно тривалий "душ".

×