Офіційний сайт Mark Ryden в Україні
Безкоштовна кур'єрська доставка замовлень по Україні від 1700 грн

Інструкція до рюкзака Pixel з LED-екраном

Ми зробили роботу з екраном рюкзака швидкої, зручної та інтуїтивно-зрозумілою. Одного разу виконавши процедуру, ви будете з легкістю створювати і змінювати зображення на своєму рюкзаку, коли і стільки раз, скільки захочете.

Сполучення рюкзака і вашого смартфона

Підключіть рюкзак Pixel до портативного акумулятора (Powerbank) або до зарядного пристрою з вихідними характеристиками 5В 1А по USB-дроту. На екрані загориться привітальне повідомлення.
Скачайте безкоштовний додаток "LED Space" для Android або iOS в Google Play або App Store. Відкрийте програму і слідуйте підказкам для підключення до пристрою. Додаток російською мовою.
В налаштуваннях телефону відкрийте розділ Wi-Fi або Bluetooth і підключіться до точки доступу з ім'ям "YS + серійний номер". Для встановлення з'єднання з пристроєм в поле "Пароль" введіть числа "12345678".
Після підключення до точки доступу "YS ...", повторно відкрийте додаток LED Space і натисніть кнопку «Підключити». Тепер створюйте свої малюнки, текст, анімацію або завантажуйте з вашої галереї і відправляйте на екран.

Завантаження зображень на екран Рюкзака

 1. Виберіть в додатку «Список програм» і натисніть «+».
 2. У спливаючому вікні з'явиться публічний список опцій:
  - текст (можливий вибір шрифту, розміру, кольору, режиму анімації і часу демонстрації)
  - картинка (з вашої галереї)
  - анімація gif (з вашої галереї)
  - графічна комбінація (текст + картинка)
  - графіті (створюєте самі прямо в додатку)
  - бібліотека готових матеріалів
 3. Оберіть відповідну опцію, створіть своє зображення і натисніть «Відправити». Завантаження зображення на піксельний екран рюкзака може займати від 2 секунд до хвилини, в залежності від підсумкового розміру файлу. Врахуйте, що оптимальне вирішення для картинок і анімації становить 64x64 пікселя.
 4. Для того щоб очистити екран, змінити його яскравість, встановити таймер, змінити логін (унікальну назву екрану рюкзака) або пароль Wi-Fi/Bluetooth зайдіть в опцію «Мій світлодіод» на головному меню програми.

І все, настройка ЛЕД екрану рюкзака Pixel завершена. Як бачите, нічого складного, з налаштуванням може впоратися навіть наймолодший користувач.

×