Офіційний сайт Mark Ryden в Україні
Безкоштовна кур'єрська доставка замовлень по Україні від 1700 грн

Багаж і ручна поклажа

Подорожуємо літаком з Mark Ryden: Які рюкзаки можна брати в ручну поклажу на борт

Путешествуем самолетом с Mark Ryden


Рюкзак, мабуть, можна без перебільшень назвати найзручнішим перенесенням для речей в подорожах. У будь-який рюкзак Mark Ryden можна надійно упакувати оргтехніку і все найнеобхідніше з особистих речей. Його комфортно носити за спиною на прогулянках, можна взяти в салон автобуса, прикріпити за спеціальну лямку на велику валізу при переміщеннях, наприклад, по аеропорту.

Тому ми часто чуємо питання від наших клієнтів, що стосуються близьких і далеких поїздок за кордон: «Мені належить кілька перельотів з короткими пересадками, не хочу здавати речі в багаж, чи пройде цей рюкзак за нормами ручній поклажі?» Або просто «А в ручну поклажу він проходить? ».

Відповідаємо: універсальних параметрів для ручної поклажі немає, все залежить від вимог авіакомпанії, якій ви летите. Більшість рюкзаків і сумок Mark Ryden відповідають допустимим габаритам (вони вказані до кожного товару на його сторінці) по ручній поклажі авіаперевізників, що здійснюють регулярні та чартерні рейси з / в / з України, а також інших країн.

Однак, по-перше, будьте уважні, завантажуючи ваш рюкзак, щоб не перевищити ліміт по вазі ручної поклажі. По-друге, в деяких лоу-кост, навіть відповідність нормам ручній поклажі не гарантує, що рюкзак полетить з вами на борту. Наприклад, Візз Ейр і Райнейр, відразу попереджають на своєму сайті: ручну поклажу гарантовано можна взяти на борт, тільки якщо ви маєте право або оплатили послугу «Пріоритетна посадка». Якщо немає, то ручну поклажу можуть зажадати здати в багаж (оплачувати його буде не потрібно).

Також в більшості авіакомпаній крім ручної поклажі дозволяють взяти з собою на борт:
- дамську сумку
- пресу для читання
- ноутбук в спецсумці
- фотоапарат в спецсумці
- плед
- одну одиницю верхнього одягу
- пару милиць
- парасолька
- для дитини перенесення, дитяче харчування, складну коляску

Рекомендуємо вам перед зборами ознайомитися з вимогами авіакомпанії, якій ви летите, за нормами і умовами провезення ручної поклажі. Для наочності, ми підготували для вас таблицю з нормативами деяких авіакомпаній.

Назва авіакомпанії Максимальні габарити ручній поклажі Максимальна вага ручної поклажі Примітка
Ukraine International Airlines (Міжнародні Авіалінії України)55 х 40 х 20 см7 кг - економ, 12 кг - бізнес, 15 кг - бізнес в 3-4 зоні.Для учасників «Панорама клуб» + 5 кг, але не більше 12 кг. На літаках Embraer-145, інші норми ручної поклажі - 55х35х15 см, до 5 кг.
Wizz Air Ukraine (Визз Эйр Україна)55 X 40 X 23 СМ10 кгГарантовано на борт ручна поклажа потрапить тільки при наявності «Пріоритетна посадка». Також вона дає право взяти крім ручної поклажі сумку габаритами до 40 х 30 х 18 см.
Turkish Аirlines (Турецькі авіалінії)55х40х238 кгБізнес клас передбачає два місця ручної поклажі.
КЛМ Королівські Голландські Авіалінії в Україні55 x 35 x 25 смРучна поклажа + 1 маленька сумка загальною вагою 12 кг Для бізнес-класу - 18 кг
Lufthansa — Люфтганза55 x 40 x 23 см8 кг
авіакомпанія Дніпроавіа — Dniproavia55х35х15см5 кгна Boeing 737, 767 — до 10 кг.
Belavia (авіакомпанія Бєлавіа)50х40х20 см8 кг - економ, 12 кг - бізнес
Ryanair (Райнейр)55 х 40 х 20 см + маленька сумка 35 х 20 х 20 Пасажири з Priority Boarding (Пріоритетна посадка - платна послуга, що купується окремо), зможуть пронести обидві сумки на борт. Пасажири без Пріоритетної посадки повинні здати (безкоштовно) велику сумку ручної поклажі в багаж.
Air France — Ейр Франс55х35х25 см12 кг - економ, 18 кг - бізнес
Мотор Сiч — Motor SichУ сумі трьох вимірів до 115 см5 кг
Атлас Глобал — AtlasGlobal (Atlasjet)56х45х25 8 кг
Pegasus Airlines – авіакомпанія Пегасус20 x 40 x 55 cм8 кг
LOT Polish Airlines — ЛОТ польські Авіалінії23х40х55 см8 кг - економ, 9 кг - бізнес
Air Astana — Ейр Астана56×45×25 смОбмеження по вазі для ручної поклажі не вказано, але сумарна вага багажу не повинна перевищувати 32 кгБізнес клас передбачає два місця ручної поклажі
Qatar Airways50×37×25 см7 кгБізнес і преміум клас передбачає два місця ручної поклажі.
Emirates55×38×207 кгБізнес і преміум клас передбачає два місця ручної поклажі.
FlyDubai – ФлайДубай55x38x20 см7 кгБізнес клас передбачає два місця ручної поклажі
ЯнЭйр — YanAir55 см × 40 см × 20 см7 кг - економ, 10 кг - бізнес
Alitalia (Алiталiя)55х35х25 см8 кг
*Дані на червень 2018 року

Також звертаємо вашу увагу, що в ручну поклажу не можна брати:
- рідини, якщо вони упаковані об'ємом більше 100 мл (в сумі не більше літра), крім тих, що були придбані в DutyFree безпосередньо перед посадкою і не розкриті;
- консерви в жерстяних банках;
- колючі і ріжучі предмети, в тому числі манікюрні ножиці, пилочки, викрутки сувенірні ножики і т.д .;
- зброю і його імітація (іграшки);
- креми, лосьйони, спреї, масла і іншу геле- і кремообразную косметику, якщо вона не куплена тільки що в Duty Free і не розпакована .;
- балончики під тиском по типу дезодоранту і піни для гоління;
- зубну пасту;
- запальничку.
×