Офіційний сайт Mark Ryden в Україні
Безкоштовна кур'єрська доставка замовлень по Україні від 1700 грн

Рюкзаки "Анти злодій"

Міський рюкзак Антизлодій допоможе убезпечити ваші речі і гаджети від зловмисників в транспорті, на вокзалах, в аеропортах, в будь-яких людних місцях. Адже крадіжка документів, грошей, смартфона або ноута в дорозі означає не тільки значні матеріальні втрати, але і крах більшої частини планів на поїздку, купу нервів і часу на відновлення втраченого (якщо це взагалі можливо потім). Тому давайте розберемо, які елементи захисту від злодіїв ставлять на бекпеки Mark Ryden і як вони працюють.

1. Особливість конструкції. Має на увазі під собою обмежений доступ до цінностей всередині рюкзака, поки він у вас за спиною. За таким принципом працює потайна блискавка на основному відділенні, прихована капюшоном корпусу. Зловмиснику не вдасться непомітно розстебнути її і пробратися всередину, так як йому доведеться буквально вивертати бекпек прямо на вас. Високу ступінь близькості до тіла (а значить підвищену чутливість) використовують і розташовуючи біля самої спинки відділення під техніку, адже за фактом ноутбук і планшет часто є найдорожчими речами з вмісту. Таке розташування, крім того, що ви раптом що можете відчути «рух» діставається лептопа по спині (навіть якщо сама рюкзачна спинка щільна і ортопедична), також дозволяє правильно збалансувати вагу портфеля і знизити навантаження на хребет і плечі.

Ну і міні-елементом Антизлодій системи вважається потайна кишеня на спинці під документи, паспорти, квитки, смартфон та інше, який також недоступний нікому, поки рюкзак надітий на спину.  

2. Кодовий замок. Дуже зручна штука не тільки в дорозі, але і у випадках, коли рюкзак потрібно залишити без нагляду, наприклад, в роздягальні. Також такий бекпек можна без побоювань при необхідності здати в багаж. Замок з кодом фіксує собачки блискавок і замикає основне відділення. А для дрібниць, які повинні бути під рукою, як правило, є пара зовнішніх кишень.

3. Поліпропіленові пластини. Вперше такі з'явилися на рюкзак Антизлодій bobby і потім стали використовуватися і іншими брендами. Так у Mark Ryden є кілька таких моделей (тут можна дати активне посилання на СЕЙФ, ПАНЗЕР і РОК). Легкі, але міцні пластини вшиті в оббивку рюкзака в фронтальній частині або з усіх боків, їх не можна розрізати або проткнути ножем або бритвою. А значить ніхто не випатрати бекпек, розпоров його за Вашою спиною. Крім того, вони служать додатковим захистом від ударів і здавлень, адже мало що може трапиться в дорозі. До того ж каркасний виріб на пластинах завжди ідеально тримає форму.

4. Сталевий прут-повідець. Його можна пристебнути до ніжки лавочки (наприклад, поки ви сидите в залі очікування або в парку) і не турбується, що хтось умикне ваш портфель, поки ви на хвилинку відвернулися в інший бік.

5. Кишеня RFID Blocking для захисту банківських карт. Це, мабуть, найсвіжіша інновація в сфері безпеки бекпеків, розроблена у відповідь на новий вид злодійства, що захлеснув спочатку азіатські мегаполіси і поступово розповзається по всьому світу. Вона покликана захищати кредитні картки від несанкціонованого зняття грошей злодіями з портативними сканерами. Злодії, які часто промишляє в метро, притуляють пристрій до рюкзаків і сумок пасажирів і знімають з їх карт гроші в сумі, яка не вимагає аутентифікації, тобто введення ПІН-коду. Поки жертва дізнається, що її обікрали, тобто отримає повідомлення від банку про зняття коштів, шахрай вже сховається з горизонту.  

Тому кишені бекпеків оснащують спеціальним матеріалом, службовцям екраном-захистом і перешкоджає зняттю даних будь-яким пристроєм. Рюкзак Антизлодій в чоловічій і жіночій версії з антисканнерной системою є вже і у Mark Ryden.  Шукайте моделі зі значком "RFID Blocking".

Рюкзаки з кодовим замком TSA забезпечать надійний захист ваших речей від злодіїв. Замок фіксує блискавку основного відділення рюкзака і відкривається тільки, якщо правильно виставити тризначний код. Це означає, що в рюкзак ніхто таємно не зможе залізти не лише поки ви знаходитеся в натовпі (захист такого рівня забезпечують звичайні антивор-системы з потайною блискавкою, яка ховається за спину), але також коли рюкзак знаходиться поза зоною вашої досяжності (наприклад, висить у роздягальні).

×