Офіційний сайт Mark Ryden в Україні
Безкоштовна кур'єрська доставка замовлень по Україні від 1700 грн

Історія створення бренду Mark Ryden

Mark Ryden

Mark Ryden Global - це компанія, заснована в Великобританії і займається створенням іміджевих аксесуарів. Бренд уже встиг завоювати популярність не тільки в самій Великобританії, але і набирає обертів в інших країнах Європи і Азії. Представництва Mark Ryden є в Італії, Іспанії, Індонезії, Китаї. Наша компанія рада офіційно представити вам бренд в Україні.

Продукція Mark Ryden створюється насамперед для жителів сучасних великих міст. Вони дбають про те, щоб виглядати стильно, цінують комфорт, функціональність, якість і, безумовно, технологічність. Більшість рюкзаків і сумок Mark Ryden розраховані на те, що в них будуть носити різні гаджети. А тому використовуються якісні водооталкивающая тканини, usb-порти, органайзери під планшети-ноутбуки, системи захисту антизлодій з потайними блискавками або кодовими замками. Часто зустрічаються зручні моделі-трансформери. Всі моделі по-справжньому продумані по функціональності і відповідають останнім трендам світової моди різних напрямків.

Завдяки тому, що саме виробництво, як у багатьох європейських брендів, дислоковано на заводах в Китаї та Індонезії, Mark Ryden вдалося зробити свою продукцію висококонкурентний за ціною. При цьому якість виконання і матеріалів суворо відповідає вимогам вимогливих європейських споживачів. Більш того, так як Mark Ryden позиціонує свою продукцію не просто, як звичайні рюкзаки і сумки, а саме, як іміджеві, вони зобов'язані бути представницькими, статусними і довговічними. І тут британці собі не змінюють. Якість, добротність виробів відчувається у Mark Ryden в кожній деталі.


Mark Ryden

×