Офіційний сайт Mark Ryden в Україні
Безкоштовна кур'єрська доставка замовлень по Україні від 1700 грн

Партнери, представники

Марк Райден - це транснаціональна компанія, що має представництво в різних країнах на трьох континентах, яка продовжує рости та розвиватися. Наші представництва знаходяться в Україні, США, Канаді, Великобританії, Чехії, Руминії, Мексиці, Нігерії та Індії. Усіх нас об'єднує єдині стратегічні принципи розвитку торгівлі, ідентичні міжнародні стандарти якості продукції, що забезпечуються одним виробником.

Іменно авторизовані представництва гарантують своїм клієнтам доступ до оригінального продукту Марк Райден, новим колекціям бренда та в свою чергу дають відповідні зв'язки компаній. Рюкзаки та аксесуари шьються з найсучасніших технологічних матеріалів, у трендвому дизайні, втілюють і акумулюють реальні потреби сучасного міського жителя кожної країни в єдиному цілому. Де б ви не жили, і куда б ви не поїхали, продукція Mark Ryden буде для вас максимально комфортною та функціональною.

Ми горді бути частиною міжнародного Сімейства брендів Mark Ryden. В Україні ми є єдиними офіційними авторизованими представниками компаній. Наші клієнти отримують лише оригінальну сертифіковану продукцію із захищеною голограмою та гарантією продукцію.

Представники Марк Райден у світі

Україна

https://mark-ryden.com.ua

США

https://www.markrydenbackpack.com

Канада

https://markrydencanada.com

Індія

https://www.markryden.in

Чехія

https://mark-ryden.cz

Великобританія

https://markrydenglobal.com

Мексика

https://markrydenmx.mercadoshops.com.mx

Нігерія

https://markryden.com.ng

Румунія

https://markryden.ro

×