Офіційний сайт Mark Ryden в Україні
Безкоштовна кур'єрська доставка замовлень по Україні від 1700 грн

Корпоративним клієнтам

Корпоративний стиль дуже важливий для зовнішнього і внутрішнього єдності компанії. Так само як навколишні ідентифікують носія корпоративної атрибутики представником компанії, так і сам володар цієї атрибутики відчуває особливу причетність до своєї організації. Це командна психологія і маркетинг в одному флаконі.

Корпоративний стиль - це те, що виділить вашу компанію серед конкурентів. Приділивши йому увагу, ви отримаєте потужний інструмент для побудови та розвитку бізнесу. Фірмова атрибутика здатна:

- підвищити впізнаваність компанії і її продуктів;
- зміцнити довіру до бренду в очах партнерів і споживачів;
- збільшити ефективність реклами.

Звичайно, зовсім не обов'язково одягати своїх співробітників в уніформу з ніг до голови. Це і не актуально для багатьох видів бізнесу. Наявність одного помітного атрибута з логотипом вашої компанії вже працює на візуальну впізнаваність фірми.

Особливо ефективним буде використання в якості промо-продукції сумок і рюкзаків. Вони в рівній мірі підходять жінкам і чоловікам, не мають обмежень по сезонності (на відміну, наприклад, від футболок, бейсболок, курток і т.д.).

Більш того у нас часто замовляють рюкзаки (з нанесенням логотипу компанії) в якості подарунка співробітникам, оскільки це та річ, яку людина із задоволенням носитиме навіть у вільний від роботи час.

Рюкзаки та сумки Mark Ryden - ваш кращий вибір для корпоративного використання. Ви завжди зможете підібрати найбільш підходящу під ваші цілі модель в нашому великому асортименті. При цьому чудову якість продукції Mark Ryden підкреслить статусність вашого бізнесу. Вашим співробітникам не доведеться червоніти за рюкзак від Mark Ryden. Навпаки, завдяки довговічності, універсальності, функціональності і ціні, рюкзаки та сумки Mark Ryden стануть вигідним вкладенням.

Ми пропонуємо:

- Можливість додатково брендировать продукцію вашим логотипом;
- Надаємо індивідуальні оптові ціни для корпоративних клієнтів;

Для підбору моделі рюкзака або сумки в залежності від ваших цілей і обговорення персональної ціни, заповніть, будь ласка, форму нижче або зв'яжіться з нами по тел. +38 (068) 301 01 04 (Viber), e-mail: info@mark-ryden.com.ua

×