Ми працюємо! Замовляйте онлайн або за телефоном
Ми переможемо! Все буде Україна!

Кодовий замок TSA на рюкзаках Mark Ryden

Mark Ryden

Навіщо потрібен замок TSA?

Деякі моделі рюкзаків і сумок Mark Ryden в якості додаткового захисту від злодіїв оснащені кодовими замками. Крім отворів для фіксації «собачок» зіпером і самого кодового механізму, збоку замок має серцевину з маркуванням «TSA007».

  • А де ж ключ від бокового замочка? Його немає в комплекті. Ви забули мені його покласти? - запитують нас часом покупці.
  • Відповідаємо: ключ від замка з механізмом TSA є ... тільки у митників в аеропортах. Зараз пояснимо чому.

Після терактів в США 11 вересня 2001 році процедура огляду багажу в аеропортах зазнала суттєвих змін. Співробітники служби TSA (Transportation Security Administration - Американська Асоціація з безпеки на транспорті), а потім і аналогічні служби багатьох інших країн, отримали право в будь-який момент розкрити і додатково детально оглянути будь-який багаж без присутності і дозволу його власника. За цілісність багажу служба безпеки при цьому не відповідає. Прості замки просто зрізаються.

У 2004 році Асоціація разом з найбільшими на той час виробниками дорожніх сумок і валіз сконструювали спеціальні замки, які і отримали назву «замок TSA». Універсальні ключі видаються тільки агентам з безпеки, що несе персональну відповідальність за них. При розтині чемодан, сумка або рюкзак з замком TSA не пошкоджується і ваш код не збивається. Про те, що багаж оглядали, ви дізнаєтеся по акуратно відкритого замку і бланку з протоколом огляду, який обов'язково клеїться на багаж, що піддався цій процедурі. Якщо спочатку TSA оснащували тільки дорогі валізи, то тепер більшість виробників у всьому світі ставлять на свою продукцію замки, сертифіковані Транспортної Асоціацією. Відрізнити такі замки від інших можна завдяки спеціальному знаку у вигляді ромба і серійним номером поруч з абревіатурою TSA.

У деяких джерелах вказується, що система, розроблена TSA, діє в США, Канаді, Великобританії та Ізраїлі. Однак з кожним роком географія країн, де доглядають багаж за допомогою ключів TSA, збільшується. Наприклад, минулого літа наш співробітник по прильоту в Україну забрав свій новий чемодан з розмотаної плівкою і відкритим кодовим замком. Ну і бланком- «привітом» від турецьких митників зі Стамбула, де багаж був транзитом. У протоколі вказувалося причина огляду - підозріла розлита рідина всередині. Виявилося, що в дорозі трохи протік гель для душу. Все інше було в цілості-схоронності, але ця дрібниця могла б коштувати зіпсованого валізи, якщо б на ньому не стояв TSA.

Компанія Mark Ryden піклується про те, щоб наша продукція була функціональною і служила вам довгі роки. Тому ми використовуємо при виробництві наших рюкзаків, сумок тільки якісні матеріали і ставимо кодові замки, сертифіковані TSA. Ви можете бути впевнені, що замок на вашому рюкзаку або сумки не буде пошкоджений при огляді, якщо ви здасте їх в багаж в аеропорту.


Інструкція по експлуатації кодового замка TSA на рюкзаках Mark Ryden

Mark Ryden
×