Офіційний сайт Mark Ryden в Україні
Безкоштовна кур'єрська доставка замовлень по Україні від 1700 грн

Дитячі рюкзаки

Показано з 1 по 24 із 24 (1 сторінок)

Шкільний рюкзак - один з головних учнівських атрибутів, який купують дитині, коли він йде в перший клас. І, хоча за довге шкільне життя портфель доведеться змінити ще не раз, до вибору першого ранця, як і всіх наступних, варто поставитися з усією серйозністю. Оскільки мова йде не тільки про комфорт, але і про здоров'я вашої дочки або сина. Для цього потрібно знати і враховувати найбільш важливі характеристики, яким повинен володіти хороший учнівський бекпек. Причому ці критерії істотно змінюються разом з ростом і віком школяра.

Давайте почнемо з дитячих рюкзаків для молодшокласників. Вони відрізняються від тінейджерських насамперед розміром, наповненням, конструкцією і дизайном. А із загального у них – вимоги до якості. Але про все по порядку:

Розмір: зрозуміло, що для комфортного носіння дитині зростом 110 см і 150 см потрібні бекпеки з різними габаритами. Для учнів молодшої школи спеціально роблять рюкзаки, розраховані на зріст від 110 до 130 см. 

Конструкція: вироби мають щільний корпус і особлива увага приділяється лямкам і спинці, оскільки вони найзначніше впливають на поставу. Корисний буде і нагрудний фіксатор, щоб бекпек менше бовтався при швидкій ходьбі або бігу. Хребет в цьому віці продовжує активно формуватися, а навантаження йому доводиться приймати на себе істотні. До речі, згідно саннорм вага ранця не повинен перевищувати 10% від ваги дитини.  Але, на жаль, в наших реаліях, коли не у всіх школах організовано місце, де учні можуть зберігати Підручники і змушені тягати їх кожен день додому і назад, коли крім книг потрібно носити безліч додаткових дидактичних і робочих зошитів, альбомів та інше, це далеко не завжди здійснимо. Тому питання правильної конструкції особливо актуальне. Отже, лямки повинні бути в міру широкими, з м'якою підкладкою, в ідеалі з амортизуючими вставками і, звичайно, регулюватися по довжині.

Що стосується спинки, то багато хто до сих пір думають, що ортопедична = тверда аки дуб спинка. Але це не зовсім так. Так, хороша спинка буде щільною, тримати форму, але вона не дуже жорстка і рівна. Інакше замість підтримки хребта вона буде створювати зайвий тиск на диски в місцях фізіологічних згинів – так званого нормокіфоза і нормолордоза. Mark Ryden випускає вироби для учнів початкової школи з урахуванням анатомічних особливостей дитини цього віку. 

Наповнення: важлива наявність зовнішніх і внутрішніх кишеньок і відсіків, плоске тверде вологонепроникне дно. У малюків безліч речей, які краще розмістити окремо від підручників, плюс вони вчаться систематизувати і організовувати простір. 

Практично на всіх виробах для діток (хоч вони і не ходять самі без нагляду) є світловідбиваючі смуги, які зроблять дитину більш помітним на дорозі в темний час доби. Враховуючи, що взимку у нас темніє дуже рано, а світає пізно, це може бути реально актуальним.

Якість: тканини для пошиття повинні бути синтетичними, щоб ранець вийшов легким, міцним, вологонепроникним, легко очищався.  Фурнітура-надійної, блискавки легко "ходити«, а фіксатори зручно» розстібатися\застібатися" дитячими ручками.  Це стосується в тій же мірі і рюкзаків для підлітків. Не прагніть заощадити на портфелі, купивши дешевий виріб з низькопробних матеріалів. Скоріш за все такий бекпек не витримає і року напруженої шкільного життя, а значить вам доведеться замовляти новий, щоб малюк міг бути охайним. 

Тему бекпеків для тінейджерів ми продовжимо і докладніше розкриємо в категорії шкільних рюкзаків, де у нас представлений більш широкий вибір ранців для старшокласників.

Вибирайте ортопедичні рюкзаки від Mark Ryden і ваша дитина будь-якого віку буде ходити в школу з радістю і комфортом.

×