Офіційний сайт Mark Ryden в Україні
Безкоштовна кур'єрська доставка замовлень по Україні від 2000 грн

Як ми пакуємо посилки

Наша компанія піклується про те, щоб ви отримали оригінальну продукцію Mark Ryden максимально швидко і в цілості-схоронності. Тому ми оперативно обробляємо заявки і всі замовлення, прийняті до 16.00, відправляємо «день в день» найшвидшою на сьогодні в Україні транспортною компанією «Нова пошта». Це означає, що ви зможете отримати свою посилку вже протягом 1-2 діб в залежності від місця розташування вашого відділення. Нагадаємо, що для замовлень від 2000 грн доставка безкоштовна.

Упаковка рюкзаків

При відправленні ми приділяємо особливу увагу упаковці Ваших замовлень. Кожен оригінальний рюкзак або сумка пакується в фірмовий ЗІП-пакет і фірмову коробку Mark Ryden. Це практично виключає пошкодження вмісту в процесі транспортування, захищає його від вологи і забруднень, забезпечує максимально дбайливу доставку виробів.

Упаковка аксесуарів

Всі гаманці доставляються у фірмових подарункових коробках. Якщо ви купуєте гаманець для подарунка, то турбуватися про презентабельній упаковці вам не знадобиться.

Голограма

На бирках всіх оригінальних виробів є захисна голограма, а на брендованих коробках вказані реквізити офіційного представництва Mark Ryden в Україні.

Ну і, звичайно, в кожну посилку вкладається пакет супровідних документів - товарний чек і гарантія на виріб із зазначеною датою покупки.

Нам важливо приємне враження кожного клієнта. Ми хочемо, щоб ви були задоволені не тільки чудовою якістю виробів, але і відмінним сервісом нашої компанії.

×