0"> 0

Рюкзаки для ноутбуків до 17.3"

Рюкзаки Mark Ryden для ноутбуків від 17 "забезпечать рівномірне навантаження на плечі і звільнять руки. Ви зможете взяти з собою додаткові аксесуари і повсякденні речі. Великий ноутбук - це здорово, але крім переваг перед аналогом більш скромного розміру, він ставить ряд завдань перед своїм власником .

По-перше, він, як правило, важкий. І якщо його доводиться брати з собою, то хотілося б, щоб це було реально зручно. Тобто краще вибрати в якості переноски саме рюкзак, оскільки на спині його носити легше, ніж в сумці за ручки або на довгій лямці.

По-друге, великий ноут влізе далеко не у будь-який міський рюкзак. Mark Ryden розробив декілька моделей спеціальні під ноутбуки з діагоналлю 17,6 дюймів. Вони надійні, практичні і при цьому мають стильний трендовый дизайн. Вони прекрасно підійдуть як для щоденних поїздок по місту, так і для далеких подорожей. З ними ваш ноутбук буде захищений від дощу та ударів, а ви зможете насолоджуватися комфортом кожної миті на своему шляху.

Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)

Як вибрати рюкзак для ноутбуку 17 дюймів?

Передусім міський рюкзак для ноутбука повинен підходити йому по розмірам. Врахуйте, що моделі ноутов з однаковою діагоналлю можуть мати різні габарити. Тому безрамні лептопи навіть з великим екраном можуть поміститись до кишені рюкзака, який призначений для гаджета з меншою діагоналлю монітора. І навпаки, ноут з дуже великим корпусом, може не влізти в стандартне відділення переноски. Для того, щоб ваша "сімнашка" стовідсотково "всілася" на своє місце в рюкзак, Mark Ryden створює моделі, що мають оптимальні розміри кишень під ноутбук і планшет. З невеликим запасом по внутрішньому простору, але досить щільні і з надійною фіксацією, щоб техніка усередині не бовталася.

Також ваш рюкзак має бути надійним і практичним. Mark Ryden виготовляє свої вироби тільки з найякісніших вологозахисних тканин із застосуванням фірмової фурнітури SBS, яка витримує більше 50 000 циклів "відкриття/закриття". Наші рюкзаки мають грамотну ергономіку корпусу, завдяки чому їх зручно носити хоч увесь день, і продуману організацію внутрішнього простору. Усі ваші речі будуть на своїх місцях і у повному порядку. Ну і, звичайно, рюкзак повинен вам подобаться. Дизайн рюкзаків від Марк Райден відповідає останнім тенденціям моди, але при цьому має різні стильові напрями, тому ви без зусиль знайдете модель, яка підходитиме саме вам. Одже, якщо хочете купити рюкзак для ноутбука 17 дюймів, вважайте, що ви вже знайшли потрібний вам інтернет-магазин. Залишилося лише вибрати "свою" модель, яка вірою і правдою служитиме вам довгі роки.