Официальный сайт производителя Mark Ryden
Бесплатная курьерская доставка заказов по Украине от 1500 грн

Рюкзаки "Анти злодій"

Функція "Анти злодій" (Anti Theft) - маються на увазі потаємні блискавки загального відділення, доступ до яких є тільки з боку спинки. Тобто поки рюкзак висить у вас за спиною, відкрити його не можна. Або кодові замки на собачок тих же блискавок. Тобто без вашого відома, наприклад, в роздягальні його не відкриють. Хіба ви не прорізався пластини, вшиті в шари зовнішньої оболонки рюкзака. Навіть кишеньковий озброєний бритвою не добереться до вашого гаманця і смартфона. Рюкзаки - антизлодій стоять, як правило, трохи дорожче, ніж звичайні. Але якщо вас турбує збереження ваших цінних речей, краще вибирати моделі з такими особливостями.


Якщо ви дбаєте про збереження вашої дорогої техніки, речей і милих серцю дрібниць, вибирайте чоловічі рюкзаки і сумки Mark Ryden з системою захисту від крадіжки. Вона включає в себе кілька способів захисту від злодіїв, які ефективні як окремо, так і в комплексі. Давайте розглянемо деякі з них:

1. Потайная блискавка основного відділення. Завдяки особливій конструкції, поки рюкзак за вашою спиною доступ до блискавки, що закриває основне відділення, неможливий. Також є кілька моделей з полупотайной ущільненої блискавкою, коли в основне відділення передбачений бічний доступ. При цьому вона знаходиться так близько до вашого корпусу, що ви напевно відчуєте, якщо хтось спробує її розстебнути.

2. Поліпропіленові пластини. Вони вшиті в пом'якшувальні шари рюкзака йди сумки, з одного або декількох сторін. У транспорті або іншому людному місці обшивку з такою пластиною прорізати не можна ні ножем, ні бритвою.

3. Кодовий замок. Він фіксує собачки на блискавки, і відповідно без вашого відома, її ніхто не розстебне навіть, коли рюкзак знятий зі спини і стоїть, наприклад, в роздягальні.

4. Сталевий прут-поводок. Він працює за принципом навісного замка і потрібен, щоб пристебнути ваш рюкзак до ніжки лавочки або іншого нерухомого об'єкту, щоб ніхто не забрав ваш рюкзак або сумку, поки ви отвлеклісь.Также майже всі моделі Mark Ryden мають потайну кишеню для цінних речей на спинці.

Таким чином система захисту від крадіжки від Mark Ryden захищає від зловмисників в натовпі і має персоналізовані елементи безпеки. Вибирайте, які з них для вас більш актуальні, і будьте спокійні, збираючи в дорогу ваш рюкзак або сумку на плече.